:: nabízené služby

:: výpočetní, kancelářská a digitální technika

Prodáváme a zajišťujeme servis výpočetní, kancelářské a digitální techniky, provádíme přestavby a modernizace počítačů, jejich odvirování i kompletní reinstalace včetně zálohování dat. Díky úzké spolupráci s většinou hlavních distributorů na území ČR dodáme jakýkoliv sortiment z oblasti IT včetně spotřební elektroniky.

 

:: počítačové sítě, servery a stanice

Vytváříme a spravujeme pevné i bezdrátové počítačové sítě, počítačové servery i stanice.

 

:: zabezpečovací technika EZS

Realizujeme elektronické zabezpečení objektů (alarm) od společností AJAX ( certifikát ), HIKVISION a JABLOTRON ( certifikát ). Certifikáty nás opravňující ke kvalifikované montáži všech systémů.

 

:: kamerové systémy CCTV, IP kamery, TurboHD

Dodáváme kompletní sortiment hardware i software pro kamerové systémy CCTV, analogové HD i digitální IP okruhy. Navrhujeme a realizujeme jejich výstavbu dle přání zákazníka s ohledem na celkovou efektivitu dle požadovaného provedení.

 

:: elektronické vstupní systémy EVS

Elektronické vstupní systémy od značek 2N, Hikvision, Dahua a další.

 

:: pobočkové ústředny PBX, Hybrid PBX, VoIP PBX

Nabízíme hybridní nebo nativní VoIP PBX ústředny, které propojí firemních telefony do veřejné telefonní sítě. Dodáme na klíč vše včetně datových rozvodů.

 

:: spotřební materiál pro tisková zařízení – originální a kompatibilní tonery a cartridge

Kromě originálního spotřebního materiálu nabízíme 100% kompatibilní nové tonery a cartridge do laserových a inkoustových tiskáren, multifunkcí i kopírek za velmi výhodné ceny.

 

:: obnova dat ze všech paměťových médií

Zajišťujeme obnovu dat ze všech v současnosti používaných paměťových médií, ať už se jedná o pevné disky, optické disky nebo paměťová úložistě na principu flash pamětí.

 

:: interaktivní tabule a související technika

Dodáváme na základě specifických požadavků zákazníka interaktivní tabule a ostatní související techniku, tedy datové projektory, hlasovací systémy, počítače i specializovaný software.

 

:: satelitní a TV technika, DVB-C/S/T

Nabízíme veškerý sortiment pro příjem digitálního vysílání, ať už kabelového, družicového nebo pozemního včetně dekódovacích karet.

 

:: výroba kancelářského nábytku

Zajišťujeme výrobu kancelářského nábytku na zakázku pro jednotlivce i pro firmy. Jsme schopni realizovat kompletní vybavení celé kanceláře nábytkem vyrobeným přímo na míru dle specifických požadavků.

 

:: vytváření webových stránek

Vytváříme nové dynamické i statické webové stránky na základě požadavků klienta, které splňují vysoké nároky ať již v oblasti designu tak v oblasti kódování a SEO optimalizací. Do naší nabídky patří také kódování stránek z PSD souborů, nařezání grafiky a nakódování, SEO optimalizace, implementace redakčního systému atp. Zajišťujeme domény i webhosting.

 

:: software a hry

Kompletní sortiment software a her – operační systémy, kancelářské aplikace, antiviry, firewally, ochrana dat, DTP/grafické programy, zálohování dat, hry pro PC, Microsoft Xbox, Nintendo Wii a Sony Playstation.